Activejet Activejet AH-301BRX Tusz (zamiennik HP 301XL CH563EE; Premium; 20 ml; czarny)
Symbol: AH-301BRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-301BRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | HP 301XL CH563EE |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 670 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 20 ml |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Deskjet: 1000, 1000A, 1050, 1050A, 1510, 2000, 2000A, 2050, 2050A, 2510, 2540, 2543, 3000, 3000A, 3050, 3050A, 3054A. HP Officejet: 2620, 4630, 4632, 4634, 4630. HP ENVY: 4500, 4502, 4504, 5530, 5535. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Notka dotycząca wydajności strony | +40% print more than OEM |
| Technologia | Refurbished |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Klasa | A+ |
| Zgodne rodzaje atramentów | 301BkXL CH563EE |
| Wersja | Premium |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.