Activejet Activejet AH-23N Tusz (zamiennik HP 23 C1823D; Supreme; 47 ml; kolor)
Symbol: AH-23N
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 80.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-23N
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 80.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Pojemność kolorowego tuszu | 47 ml |
| Kod OEM | HP 23 C1823D |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP DeskJet: 710C, 712C, 720C, 722C, 810C, 812C, 815C, 830C, 832C, 880C, 882C, 890C, 895C, 895Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C. HP Color Copier: 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 260, 270, 280, 290. HP OfficeJet: R40, R45, R60, R65, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1170, 1170C, 1175C. HP PSC: 500. |
| Zgodne rodzaje atramentów | 23 C1823D |
| Technologia | New |
| Klasa | A+ |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 93mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 165mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.