Activejet Activejet AE-1301N Tusz (zamiennik Epson T1301; Supreme; 32 ml; czarny)
Symbol: AE-1301N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 20.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AE-1301N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 20.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Zastępuje | Epson |
| Kod OEM | Epson T1301 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 32 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Epson Stylus Office: B42WD, BX525WD, BX535WD, BX625FWD, BX630FW, BX635FWD, BX925FWD, BX935FWD. Epson Stylus: SX525WD, SX535WD, SX620FW. Epson WorkForce: WF-7015, WF-7515, WF-7525, WF-3520. |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Zgodne rodzaje atramentów | T1301 |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, specjalna utylizacja wymagana.