ACTIS Actis KH-364PBKR Tusz (zamiennik HP 364XL CB322EE; Standard; 12 ml; czarny, foto)
Symbol: KH-364PBKR
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 17.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-364PBKR
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 17.00
| Specyfikacja | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny fotograficzny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Zastępuje | HP 364XL |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | HP 364XL CB322EE |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 12 ml |
| Kompatybilność | HP Deskjet: D5445, D5460, D7560, D7680. HP Photosmart: 7510, 7515, B8550, B8560, C5324, C5370, C5373, C5380, C5383, C5388, C5390, C5393, C5460, C6300, C6324, C6350, C6380, C7560, C7680, D5445, D5460, D5463, D5468, D7560, D7860, Plus, Premium. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Standard |
| Klasa | A |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 115mm |
• Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.