Activejet Activejet AC-576NX Tusz (zamiennik Canon CL-576XL; Supreme; 15 ml; kolor: niebieski, żółty, czerwony)
Symbol: AC-576NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC-576NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | Canon CL-576XL |
| Zastępuje | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Pojemność kolorowego tuszu | 15 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski, Czerwony, Żółty |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kompatybilność | Canon Pixma: TR4750i, TR4751i, TR4755i, TR4756i, TS3550i, TS3551i, TS3750i, TS3751i, TS3752i. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | Refurbished |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 92mm |