Activejet Activejet AC-560NX Tusz (zamiennik Canon PG-560XL; Supreme; 22 ml; czarny)
Symbol: AC-560NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC-560NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 22 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Model | Zamiennik |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Zastępuje | Canon PG-560XL |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | Canon PG-560XL |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon Pixma: TS5350, TS5350i, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450, TS7451, TS5355a. |
| Notka dotycząca wydajności strony | +80% print more than OEM |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wylewać resztek tuszu do kanalizacji.
• Trzymać z dala od dzieci.