Activejet Activejet AC-546NX Tusz (zamiennik Canon CL-546XL; Supreme; 15 ml; kolor: czerwony, niebieski, żółty)
Symbol: AC-546NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC-546NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
| Specyfikacja | |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kod OEM | Canon CL-546XL |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | Canon CL-546XL |
| Pojemność kolorowego tuszu | 15 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Canon Pixma: IP2850, IP 2855, MG2450, MG2455, MG2550, MG2551S, MG2555, MG2556S, MG2900, MG2950, MG3050, MG3051, MG3052, MG3053, MX590, MX495, TR4550, TR4650, TS3150, TS3350, TS3351, TS3450. Canon: CL-546. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |