Activejet Activejet AC-540RX Tusz (zamiennik Canon PG-540XL; Premium; 25 ml; 700 stron, czarny)
Symbol: AC-540RX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC-540RX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 25 ml |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Canon PG-540XL |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: MG2150, MG2250, MG3150, MG3250, MG3550, MG3650, MG4150, MG4520, MX375, MX395, MX435, MX455, MX515, MX525, TS5150, TS5151. |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Premium |
| Technologia | Refurbished |
| Zgodne rodzaje atramentów | PG-540XL |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wylewać resztek tuszu do kanalizacji.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.