Activejet Activejet AC-540NX Tusz (zamiennik Canon PG-540XL; Supreme; 25 ml; czarny)
Symbol: AC-540NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC-540NX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Zastępuje | Canon PG-540XL |
| Kod OEM | Canon PG-540XL |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 25 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon PIXMA: MG2150, MG2250, MG3150, MG3250, MG3550, MG3555, MG3650, MG4150, MG4250, MX375, MX390, MX395, MX435, MX455, MX515, MX525. |
| Wersja | Supreme |
| Zgodne rodzaje atramentów | PG-540XL |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |