Acer Monitor 27 cali Nitro XZ270UPbmiiphx
Symbol: UM.HX0EE.P15
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1218.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UM.HX0EE.P15
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1218.00
Przygotuj się na całkowicie nowe doznania podczas grania. Daj się wciągnąć w świat gier na dużym, zakrzywionym monitorze o częstotliwości odświeżania obrazu 144 Hz i z technologią Adaptive-Sync. Dzięki połączeniu technologii DTS Sound z wielozadaniowością i doskonałą konstrukcją, monitor najmocniejszych zestawów do gier.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
Nitro XZ270UPbmiiphx |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3.3 kg |
| Waga z podstawą | 4.7 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com