Acer Laptop Aspire Go AG15-71P-58WM Core i5-1334U, 15.6 FHD, 16GB, 512GB SSD, NoOS
Symbol: NX.JDCEX.002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2461.00
Symbol: NX.JDCEX.002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2461.00
Poznaj Aspire Go laptopa, który stawia na prostotę bez kompromisów. Zaprojektowany z myślą o łatwym użytkowaniu laptop jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do utrzymania łączności i produktywności.
Wyjątkowa wydajność i produktywność
Procesor Intel Core, do 32 GB pamięci operacyjnej i dysk SSD o pojemności 512TB zapewniają płynną i szybką pracę. Zyskaj dostęp do zwiększonej produktywności dzięki wyjątkowej żywotności baterii i wsparciu Copilot, codziennego towarzysza AI.
Wciągające wrażenia graficzne
Aspire Go jest dostępny w wielu wariantach rozmiarowych, dzięki czemu spełni potrzeby wszystkich użytkowników. W najlepsze konfiguracji jego wyświetlacz to panel o rozdzielczości WUXGA i proporcjach 16:10. Z kolei technologia Acer BlueLightShield zapewnia komfort dla oczu nawet podczas długotrwałego użytkowania.
Z założenia przyjazny użytkownikowi
Dostępne w wielu opcjach kolorystycznych urządzenie pozwala płynnie podłączać lub ładować inny sprzęt za pośrednictwem dwóch w pełni funkcjonalnych portów USB typu C. Z kolei łączność Wi-Fi 6 i HDMI 2.1 sprawia, że cyfrowe doświadczenia są płynniejsze i przyjemniejsze.
Bezproblemowa optymalizacja
Dzięki AcerSense intuicyjne sterowanie urządzeniem jest dostępne za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz zarządzać czasem pracy na baterii, pamięcią masową i aplikacjami w celu uzyskania optymalnej wydajności. Rozwiązania Acer TNR oraz Acer PurifiedVoice to nowa jakości rozmów wideo.
Większa dbałość o planetę
Laptop Aspire Go to, którego opakowanie wykonano z materiałów w 100% nadających się do recyklingu i który zawiera komponenty wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Ponadto został on opatrzony zarówno certyfikatem Energy Star, jak i rejestracją EPEAT, dzięki czemu stanowi bardziej odpowiedzialny środowiskowo wybór.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Aspire Go AG15-71P-58WM |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-1334U Processor |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 MHz |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 KB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 KB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
DDR5 SDRAM |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 11.5 h |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 362.9 mm |
| Głębokość | 237.5 mm |
| Waga | 1.8 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com