Acer Acer CB342CUs 34" 86cm 21:9 75Hz 3440x1440 sil.black
Symbol: UM.CB2EE.016
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2248.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UM.CB2EE.016
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2248.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga (z podstawą) | 9,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 817 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 269 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 58,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 597 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,8 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 817 mm |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86,4 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Paleta barw | 99% |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3440 x 1440 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Efektywny obszar widzenia drugiego wyświetlacza | 800 x 335 mm |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com