Acer AG Neovo X-22E monitor komputerowy 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD LED Biały
Symbol: X22E00A1E0100
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 3338.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: X22E00A1E0100
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 3338.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przemysłowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Pobór mocy | 18 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 444584 |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Waga (bez podstawy) | 6,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 324,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 513,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 56,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 368,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 513,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 155 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Szerokość opakowania | 614 mm |
| Wysokość opakowania | 477 mm |
| Głębokość opakowania | 204 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | VGA |
| Typ matrycy | TN |
| Twardość powierzchni | 9H |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | LED |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 2000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 83 kHz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozmiar plamki | 0,2482 x 0,2482 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 15° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| HDMI | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2a |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Szerokość | 477mm |
| Długość | 204mm |
| Wysokość | 614mm |
• Unikaj długotrwałego wpatrywania się w ekran z dużą jasnością, aby zapobiec zmęczeniu oczu.
• Nie umieszczaj ciężkich przedmiotów na monitorze, aby uniknąć uszkodzeń.
• Nie otwieraj obudowy monitora, aby zapobiec porażeniu prądem elektrycznym.
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com