ASUS Obudowa Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB BLACK
Symbol: 90DC00I0-B19000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 456.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DC00I0-B19000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 456.00
| Specyfikacja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Boczne okno | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Lokalizacja oświetlenia | Tylne |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40,7 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Głębokość produktu | 485 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 320mm |
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu