ASUS Karat rozszerzeń ASUS IPMI EXPANSION CARD-SI
Symbol: 90MC0AH0-MVUBY1
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 475.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MC0AH0-MVUBY1
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 475.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Interfejs wyjściowy | RJ-45 |
| Interfejs wyjściowy | VGA |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 125mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu