Akyga Akyga AK-502-02BK zabezpieczenia & uchwyty komputerów Midi Tower Czarny
Symbol: AK-502-02BK
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 513.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-502-02BK
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 513.00
| Specyfikacja | |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Flex ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiały | Stal galwanizowana |
| Liczba zewnętrznych zatok 5,25" | 1 |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Certyfikaty | RoHS, REACH, CE |
| Głębokość produktu | 356 mm |
| Wysokość produktu | 338 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Grubość materiału | 0,55 mm |
| Waga produktu | 3,15 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 60% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 60% |
| Wysokość opakowania | 409 mm |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,8 kg |
| Szerokość opakowania | 209 mm |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Dołączone śruby | Nie |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Wąski napęd optyczny | Nie |
| Uchwyt VESA w zestawie | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 60 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 60 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 180mm |
Akyga Europe Sp. z o.o.
Wrocławska 1C
52-200 Suchy Dwór
Poland
+48713644644
contact@akyga.com