ASUS ASUS ZenScreen MB16AMTR monitor komputerowy 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px Full HD LCD Ekran dotykowy Czarny
Symbol: 90LM04S0-B02170
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1891.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90LM04S0-B02170
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1891.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Pobór mocy | 10 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 226,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 359,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 11,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 359,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 11,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 1,15 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 226,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,29 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 488 mm |
| Głębokość opakowania | 88 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 170° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Kolory wyświetlacza | 260000 colours |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 34,4 cm |
| Typ podświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 83 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 61 Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 19,4 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 40 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Kensington Lock | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | 15 - 35° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| HDCP | Tak |
| HDMI | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 10 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów Mini HDMI | 1 |
| Pojemność baterii | 7800 mAh |
| Specyficzne technologie | SPLENDID |
| Szerokość | 298mm |
| Długość | 488mm |
| Wysokość | 88mm |
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu