ASUS ASUS TUF Gaming H3 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Czarny, Szary
Symbol: 90YH028G-B1UA00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 291.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YH028G-B1UA00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 291.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 294 g |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Nazwa koloru | Gun Metal |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 271 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 907 g |
| Ilość | 1 |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 10000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 240mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu