ASUS ASUS ExpertBook B1503CVA-S77277X Core 5 210H 15.6"FHD 300nits 60Hz AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics WLAN+BT LAN Cam1080p 50WHr
Symbol: B1503CVA-S77277X
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 3725.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B1503CVA-S77277X
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 3725.00
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | 210H |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | BGA 1744 |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 2) |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,2 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Gentle Grey |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Szerokość produktu | 359,5 mm |
| Głębokość produktu | 232,2 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Stosunek ekranu do obudowy | 87% |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Paleta barw | 45% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| System dźwięku | Dirac |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Nośniki | SSD |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Przednia kamera | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Szerokość | 503mm |
| Długość | 77mm |
| Wysokość | 296mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu