ART UCHWYT sufitowy 16cm DO PROJEKTORA 15kg P-101 uniwersalny pełna regulacja
Symbol: RAMART P-101 SREBRNY
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 98.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAMART P-101 SREBRNY
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 98.00
Podwieszany uchwyt do projektora z regulowanym ramieniem 15kg P-101
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Wysięg (maks.) | 156 mm |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Pasuje do |
- Uchwyt dzięki uniwersalnym zaczepom pasuje do większości dostępnych na rynku projektorów. |
| Akcesoria w zestawie |
- Komplet śrub do przykręcenia uchwytu do sufitu |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
18.2 x 15.6 x 18.2 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Pozostałe parametry |
- Odległość od sufitu: 15.6cm |
| Oznaczenia | |