ART UCHWYT sufitowy 110-197cm DO PROJEKTORA 15kg P-104 uniwersalny pełna regulacja
Symbol: RAMART P-104 CZARNY
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 333.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAMART P-104 CZARNY
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 333.00
ART UCHWYT sufitowy uniwersalny
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 197 cm |
| Wysięg (min.) | 110 cm |
| Materiał | Metal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
1100-1970 x 150 mm |
| Pozostałe parametry |
- Rozstaw otworów do montażu : Regulowany-uniwersalny |
| Oznaczenia | |