APC Zasilacz awaryjny SRV3KRILRK-E APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA RM 230V with Extended Runtime Battery Pack, Rail Kit
Symbol: SRV3KRILRK-E
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7591.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRV3KRILRK-E
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7591.00
APC Easy UPS On-Line, 3 kVA/2700 W, do montażu w szafie 4U, 230 V, 6 gniazd IEC C13 + 1x IEC C19, inteligentne gniazdo karty, wyświetlacz LCD, wydłużony czas pracy, z zestawem szyn
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 72 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 13.8 min |
| Czas ładowania | 5.5 s |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
172 x 437 x 632 mm |
| Waga | 52.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |