APC Przełącznik źródeł zasilania AP4423A Rack ATS, 230V, 16A, wejście C20, wyjścia 8x C13, 1x C19
Symbol: AP4423A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AP4423A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5138.00
Przełącznik źródeł zasilania, ATS 16A, 230V, wejście C20, wyjścia 8x C13, 1x C19
| Informacje o produkcie | |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) 4 x RJ-45 LAN 1 x USB Serwisowe |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
4,4 x 43,2 x 23,6 cm |
| Waga | 3.74 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |