APC Zasilacz SmartUPS SRT1500XLI SRT1.5kVA/1.5kW 230V R2T
Symbol: SRT1500XLI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7263.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRT1500XLI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7263.00
APC Smart-UPS SRT 1500VA 230V
Ochrona zasilania o wysokiej gęstości i podwójnej konwersji on-line ze skalowalnym czasem pracy
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) |
| Oprogramowanie |
PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 Wtyczka sieciowa Typ G Brytyjska Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
85 x 505 x 432 m |
| Waga | 20.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |