APC Zasilacz SmartUPS SRT1000RMXLI SRT1kVA/1kW 230V Rack
Symbol: SRT1000RMXLI
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 6648.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRT1000RMXLI
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 6648.00
APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V
Ochrona zasilania o wysokiej gęstości i podwójnej konwersji on-line ze skalowalnym czasem pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Oprogramowanie |
PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 Wtyczka sieciowa Typ G Brytyjska Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 21 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |