AOC AOC E4 X24E4U monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1200 px Full HD LED Czarny
Symbol: 575990
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 1226.00
Symbol: 575990
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 1226.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 15,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 13 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 9 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | B |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 531,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,2 kg |
| Waga (z podstawą) | 5,22 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 347,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 533,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 533,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 219 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,32 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Gęstość pikseli | 94,07 ppi |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 117,8% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,96 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obracany | -180 - 180° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,HF,CB,TUV-GS-Mark,TUV Ergo,EAC,FCC |
| Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego | 85% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 650mm |
| Wysokość | 140mm |
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR
1097 JB AMSTERDAM
Netherlands
+49306869097
www.aoc.com/support