AFOX AFOX SSD 2TB TLC 530 MB/S SD250-2000GN
Symbol: SD250-2000GN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1111.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD250-2000GN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1111.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| NVMe | Nie |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia) | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 18mm |