AFOX AFOX SSD 256GB TLC 555/510 MB/S SD250-256GN
Symbol: SD250-256GN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 208.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD250-256GN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 208.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 555 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 510 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Wysokość produktu | 6,8 mm |
| Szerokość produktu | 69,9 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.