ADATA Dysk SSD ADATA Ultimate SU650 256GB 2,5" SATA III
Symbol: ASU650SS-256GT-R
Dostępność: Duża dostępność 141 szt.
Cena: 191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASU650SS-256GT-R
Dostępność: Duża dostępność 141 szt.
Cena: 191.00
| Specyfikacja | |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 520 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Interfejs | SATA III |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 440 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 500 MB/s |
| NVMe | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Współczynnik TBW | 140 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 450 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 75000 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 520 MB/s |
| Waga produktu | 59,5 g |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 130mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com