ACTIS Actis TH-401A Toner (zamiennik HP 507A CE401A; Standard; 6000 stron; niebieski)
Symbol: TH-401A
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-401A
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 132.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 507A CE401A |
| Zastępuje | HP 507A |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise 500: M551n, M551dn, M551xh, M570dn, M570dw, M575c, M575dn, M575f. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 237mm |
| Wysokość | 135mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.