ACTIS ACTIS TH-64X Toner (zamiennik HP 64X CC364X; Standard; 24000 stron; czarny)
Symbol: TH-64X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 96.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-64X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 96.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 24000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | HP 64X CC364X |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP 64X CC364X |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet: P4015dn, P4015n, P4015tn, P4015x, P4515n, P4515tn, P4515x, P4515xm. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 166mm |
| Wysokość | 300mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.