ACTIS Actis TH-05X Toner (zamiennik HP 05X CE505X, Canon CRG-719H; Standard; 6500 stron; czarny)
Symbol: TH-05X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 57.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-05X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 57.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | HP CE505X, Canon CRG-719H, Canon C-EXV 40 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP LaserJet: P2055d, P2055dn, P2055x. Canon i-SENSYS: LBP6300dn, LBP6650dn, LBP6670dn, LBP6680x, MF5840dn, MF5880dn, MF5940dn, MF5980dw. Canon imageRUNNER: iR1133, iR1133A, iR1133If, iR1133, iR1133A, iR1133iF. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 190mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.