ACTIS Actis KH-653BKR Tusz (zamiennik HP 653XL 3YM75AE; Premium; 20ml; 575 stron; czarny)
Symbol: KH-653BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-653BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Wersja | Premium |
| Kod OEM | HP 653XL 3YM75AE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 20 ml |
| Oryginalny | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 575 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia atramentu | Barwnik |
| Kompatybilność | HP DeskJet Plus Ink Advantage: 6000, 6075, 6475. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.