ACTIS Actis KH-45 Tusz (zamiennik HP 45 51645A; Standard; 44 ml; czarny)
Symbol: KH-45
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-45
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | HP 45 51645A |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | HP 45, Apple |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 50 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | Apple Color StyleWriter: 6500. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP DeskJet: 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820CXI, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 9300, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C. HP Fax: 1220. HP Officejet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Klasa | A |
| Wersja | Standard |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 92mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać oparów.