ACTIS Actis KH-304BKR Tusz (zamiennik HP 304XL N9K08AE; Premium; 20 ml; czarny)
Symbol: KH-304BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-304BKR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Zastępuje | HP 304XL |
| Kod OEM | HP 304XL N9K08AE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 20 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | HP Deskjet: 2620, 3720, 3730, 3732, 3721, 3723, 3752, 3760, 3750, 3762. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Wersja | Premium |
| Klasa | A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie wdychać oparów.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.