ACTIS Actis KH-302BKR Tusz (zamiennik HP 302XL F6U68AE; Premium; 15 ml; czarny)
Symbol: KH-302BKR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-302BKR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kod OEM | HP 302XL F6U68AE |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Zastępuje | HP 302XL |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 15 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Deskjet: 1110, 2130, 2132, 2133, 2134, 3630, 3632, 3633, 3634, 3639. HP Officejet: 3830, 3832, 3834, 3835, 4650, 4651, 4652, 4654. HP Envy: 4520, 4521, 4522, 4523, 4524. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | Refurbished |
| Klasa | A |
| Wersja | Premium |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.