ACTIS Actis KC-545 Tusz (zamiennik do Canon PG-545XL; Supreme; 15 ml; 207 stron; czarny).
Symbol: KC-545
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 61.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KC-545
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 61.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 207 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 15 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | Canon PG-545XL |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | Canon PG-545XL |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Kompatybilność | Canon Pixma: iP2850, MG2450, MG2455, MG2550, MG2551S, MG2556S, MG2950, MX495, TS3351, TS3452. Canon: PG-545. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie wylewać resztek tuszu do kanalizacji.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Trzymać z dala od dzieci.