Yealink Telefon IP Yealink AX83H Black
Symbol: 522844
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 562.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 522844
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 562.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Wymiary słuchawki (SxGxW) | 49,5 x 21 x 151 mm |
| Waga produktu | 126 g |
| Zintegrowana poczta głosowa | Tak |
| Liczba przycisków klawiatury | 8 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Słuchawka | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Typ ekranu | TFT |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 240 x 320 px |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Kodeki dźwiękowe | G.729B |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 |
| Kodeki dźwiękowe | G.729 |
| Kodeki dźwiękowe | G.729ab |
| Kodeki dźwiękowe | G.723 |
| Kodeki dźwiękowe | G.729A |
| Kodeki dźwiękowe | G.722 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | 3,5 mm |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Połączenie alarmowe | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak |
| Domofon | Tak |
| Historia połączeń | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Odrzucenie połączeń z numerów ukrytych | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Numer ukryty | Tak |
| Wskaźnik nieodczytanych wiadomości (MWI) | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 94mm |
| Wysokość | 110mm |