Beyerdynamic Beyerdynamic DT 770 PRO 250 OHM - Słuchawki studyjne zamknięte
Symbol: 43000050
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 588.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43000050
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 588.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga produktu | 270 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
| Impedancja | 250 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 35000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 230mm |