YENKEE Klawiatura YKB 3200 Shadow metalowa, podświetlenie LED
Symbol: YKB 3200 SHADOW
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 79.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YKB 3200 SHADOW
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 79.00
Klawiatura YKB 3200 SHADOW
SHADOW YKB 3020 to klawiatura do gier z metalową płytą uchwytem na telefon i regulowanym podświetleniem z kolorami tęczy. Do dyspozycji jest 9 trybów podświetlenia (włącznie z wyłączeniem podświetlenia), które można ustawić w zależności od aktualnego użytkowania, typu gry lub otoczenia.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Shadow |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows 8 Windows 7 Mac OS |
| Wymiary |
435 x 175 x 32 mm |
| Waga | 0.85 kg |
| Oznaczenia | |