YENKEE Klawiatura Podświetlana cicha USB z niskoprofilowymi klawiszami
Symbol: YKB 1025
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 56.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YKB 1025
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 56.00
Klawiatura Podświetlana cicha USB z niskoprofilowymi klawiszami
| Informacje o produkcie | |
| Model |
VISION |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 7 Windows 10 Windows 8 |
| Wymiary |
450 x 162 x 20 mm |
| Waga | 582 g |
| Oznaczenia | |