Xerox Xerox TONER CYAN ALTA CAPACIDAD PARA kaseta z tonerem 1 szt. Niebieski
Symbol: 106R04054
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1637.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R04054
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1637.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 16500 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | VersaLink C8000 |
| Waga produktu | 450 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com