Xerox Xerox 108R01481 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 108R01481
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 436.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 108R01481
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 436.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 40000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Kompatybilność | Xerox VersaLink C500 Colour Printer Xerox VersaLink C505 Colour Multifunction Printer |
| Wymiary opakowania | 449,6 x 167,6 x 190,5 mm (17.7 x 6.6 x 7.5") |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Szerokość opakowania | 449,6 mm |
| Wysokość opakowania | 190,5 mm |
| Głębokość opakowania | 167,6 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga przesyłki | 1,15 kg (2.53 funtów) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 185mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com