Xerox Xerox 106R03937 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 106R03937
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 993.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03937
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 993.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 16800 stron(y) |
| Kompatybilność | VersaLink C605 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com