Xerox Xerox 106R03884 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 106R03884
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 884.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03884
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 884.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | VersaLink C500/C505 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com