Xerox Xerox 106R03746 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 106R03746
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 370.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03746
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 370.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | 106R03746 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 16500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | VersaLink C7020, VersaLink C7025, VersaLink C7030 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 82mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 91mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com