Xerox Xerox 106R03623 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R03623
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 746.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03623
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 746.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | WorkCentre 3335/3345, Phaser 3330 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com