Xerox Xerox 106R03396 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R03396
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 412.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03396
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 412.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | 106R03396 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 31000 stron(y) |
| Kompatybilność | B7025/B7030/B7035 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Szerokość | 458mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 81mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com