Xerox Xerox 106R02763 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R02763
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 443.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R02763
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 443.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | -WorkCentre 6027 -WorkCentre 6025 -Phaser 6022 -Phaser 6020 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 85mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com