Xerox Xerox 106R02732 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 106R02732
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R02732
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1616.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25300 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Phaser 3610 WorkCentre 3615 |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Głębokość opakowania | 326 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 304mm |
| Wysokość | 125mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com